17 відгуків
VipTop
+380 показати номер

Роликові ковзани

Роликові ковзани
Перші роликові ковзани з'явилися приблизно в XVII столітті. Бельгієць Жозеф Мерлін з'явився у них на бал-маскараді, що справило фурор. У той час ще не було продумано гальмування, тому він врізався в дзеркало, поранивши себе. З тих пір пройшло чимало часу, роликові ковзани продовжують удосконалюватися, а кількість їх шанувальників продовжує зростати.
Катаються і діти, і дорослі. Часто можна зустріти на вулицях і в парках молодих матусь на роликах і з дитячою коляскою. Багато сучасні люди, що піклуються про свою фізичну форму, вибирають катання на роликах як вид тренувань. При цьому тренування не прив'язані ні до спортивного залу в задушливому приміщенні, ні до дорогого, оплаченому абонементу.
Катание на роликах на свежем воздухе – это оздоровительный отдых, организм насыщается кислородом, значительно улучшается самочувствие, в теле вырабатывается гормон радости и счастья – эндорфин. Несоизмеримая польза езды на роликах для детей, для которых свежий воздух и активный вид спорта способствуют развитию и росту.
Катаясь на роликах ребенок развивает силу и выносливость, общую координацию и пластику движений, укрепляет сердечнососудистую систему. Кроме того, это прекрасный способ обрести новых друзей, прекрасно проводить время и получать безграничный заряд бодрости и позитива.
Раздвижные ролики имеют широкий диапазон в несколько размеров, которые легко можно отрегулировать под ногу. Кнопочная система регулировки действует на 4 полных размера, что позволяет использовать ролики длительный период, сэкономить семейный бюджет. Алюминиевая рама роликовых коньков обеспечивает долговечность и стойкость к износу и повреждениям. Роликові ковзани оснащені поліуретановими колесами з високим ступенем жорсткості, хромовані підшипники безвідмовно працюють. Покращена підтримка з бічних сторін «обіймає» ногу, захищаючи від травматизму. Зафіксувати ролики легко за допомогою п'яткового ременя, застібки AUTОLOCK і шнурівки. Всі ролики виготовлені на замовлення канадської фірми eXplore™ з високоякісних матеріалів і комплектуючих. Роликові ковзани eXplore™ - це комфорт, надійність і довговічність. Уверны, що Ви і Ваше чадо залишитеся дуже задоволені придбанням роликових ковзанів і отримаєте масу задоволення. Будьте здорові!