17 відгуків
VipTop
+380 показати номер

Картини за номерами

Набори для творчості "Картини за номерами", "Живопис по номерам" було створено в 1951 році і родом з Америки, а деякі роботи прикрашають стіни Білого Дому. В даний час картини по номерах є одним з основних драйверів сучасного ринку DIY (DO IT YOURSELF) і представлені в широкому асортименті. Цей вид хобі полюбився всьому людству. Адже дуже просто створити шедевр не маючи особливих художніх навичок з картиною за номерами. Різноманіття живопису - пейзажів, портретів, натюрмортів дозволяє вибрати потрібну тематику саме для вас. Наповнюючи кожен окремий фрагмент кольором, ви розслабляєтеся, відволікається від повсякденних турбот, отримуєте задоволення від процесу творення і розкриваєте свій творчий потенціал.
Картини за номерами утворюються в процесі обробки вихідного кольорового зображення, яке служить прототипом для подальшої обробки. Початкова картина розбивається на певні колірні сегменти, кожному з яких присвоюються порядкові номери. Потім отриманий матеріал майбутнього шедевра наноситься пронумерований контурний листок з сегментами, кожен з яких потрібно зафарбувати відповідним номером фарби. Впоратися з таким заняттям може кожен, а якщо ви володієте мінімальними навичками живопису – ваша робота буде максимально наближена до оригіналу! На думку творців цієї техніки, картини за номерами повинні бути до тієї міри складними, щоб звичайна людина зміг побачити в готової розфарбуванні твір мистецтва.
Набір для творчості живопис за номерами складається з двох основних елементів: полотно і набір спеціальних фарб, додатково у наборі передбачені художні кисті. Полотно виготовлений з високоякісного лляного полотна і натягнутий на дерев'яний підрамник, повністю готовий до роботи. Найчастіше в картинах за номерами використовуються акрилові фарби, які добре ложаться на полотно, швидко висихають, не мають запаху. Фарби упаковані в пронумерованые баночки. Картини за номерами раскрашеные акриловими фарбами не вимагають додаткового покриття лаком.
Живопис по номерах - це унікальна можливість для кожного відчути себе справжнім художником, створюючи шедеври власними руками. Картини за номерами можна піднести як подарунок дорогим для вас людям, а також доповнити й прикрасити інтер'єр будинку або офісу.