17 відгуків
VipTop
+380 показати номер

Кінетичний пісок

Кінетичний пісок - це сучасний і унікальний матеріал для гри і дитячої творчості, а також навчального та пізнавального процесу. На перший погляд він схожий на мокрий морський пісок, але якщо взяти його в руки, відразу можна відзначити його незвичайні особливості. Він не розсипається і одночасно сухий, дозволяє будувати замки, ліпити різні фігури, простий і практичний у використанні.
Кинетический песок состоит из очищеного кварцевого песка (98%) и связующего материала на основе силикона Е900 (2%). Кварцевый песок - это обычный природный материал, а связующий агент Е900 (диметилполисилоксан) - это пищевая добавка, не имеющая цвета, вкуса и запаха, используемая в легкой и пищевой промышленности, фармакологии. Таким образом кинетический песок является не токсичным, безопасным, гипоаллергенным и необходимым материалом для детских игр, вдохновения, развития и радости.
Кінетичний пісок задіює дрібну моторику і стимулюють розвиток мовного центру, розвиває творчі здібності та фантазію, допомагають вчитися, зосереджуватися і концентрувати увагу, позбавляє від стресів і гіперактивності, покращують тактильні відчуття.
Огромным преимуществом кинетического песка является его структура, он не липнет к рукам, одежде, предметам интерьера. Просыпаный кинетический песок не разлетается, его легко собрать после игры.  Кинетический песок не высыхает и продолжительное время держит форму, сохраняя при этом свои свойства (легкость и пористость), то есть его можно использовать повторно, придавая новые формы.
Кинетический песок можно сжимать, гладить, перебирать, лепить из него песочные скульптуры, рисовать картины, создавать крепости, треки для машинок и целые города.
Ігри з кінетичним піском - це спосіб розвитку творчих здібностей дітей у процесі немає необхідності в інструкції, головне використовувати свою фантазію!